برای چاپ های رنگی از چه تونر باکیفیتی استفاده کنیم ؟

تونر کونیا برای دستگاه های چاپ Konica Minolta C452, C552 و C652 استفاده می شود . کونیکا بکی از مشهورترین برند های دستگاه کپی می باشد که در ایران تولید کنندگان مدل های Konica Minolta C452, C552 C652 و با توجه به سفارشات مشتری تولید می شود ، تمامی این دستگاه های کپی توانایی چاپ رنگی را دارند بنابراین می توان از تونر کونیکا در ست چهار رنگی که در بازار با رنگ قرمز ، آبی ، زرد و مشکی استفاده کرد . برند تونر کونیکا یکی از بهترین برند های تونر است که باعث می شود چاپ های رنگی زیبا و با کیفیت داشته باشید . یکی از مزایای پودر تونر کونیکا حالت مغناطیسی بودن پودر می باشد و این باعث می شود هنگام استفاده پودر تونر کونیکا نریزد .  

تونر رنگی

  کارتریج های رنگی برند کونیکا با کد TN613 در رنگ های آبی، قرمز و زرد و رنگ مشکی آن با کد TN413K در بازار وجود دارد . شرکت کونیکا مینولتا از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا است . برند کونیکا توسط یک شرکت ژاپنی ساخته می شود . . شرکت کونیکا مینولتا از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا است .پس از ادغام تصمیم گرفتند که به تولیدات تجهیزات اداری، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه گیری بپردازد . تونر کونیکا یکی از محصولات با کیفیت و خوب کونیکا می باشد ، که همواره مورد استقبال سایر کشورها واقع شده است بنابراین به وارد کردن تونر رنگی کونیکا روی آورده اند از جمله شرکت های معتبر وارد کننده ایرانی که این محصول وارد می کنند و با ضمانت اصل بودن تونر به مشتریان می فروشند .از دیگر خدمات شرکت های وارد کننده تونر کونیکا ارایه خدمات نصب و تعمیرپرنترهای کونیکا می باشد . واردکنندگان کونیکا زیر نظر برند کونیکا فعالیت می کنند تا به ارایه کالای با کیفیت و استاندارد به مشتریان کمک کنند .

چاپ رنگی

 

هنگام استفاده از تونر کونیکا چه نکاتی باید رعایت کرد ؟

تونر یک نوع پودر سمی می باشد بنابراین هنگام استفاده از تونر و شارژ کاتریج باید مراقب بدن و به خصوص دستد مواظب بود اگر پودر به دست تماس پیدا کرد، دقت شود که باید دست را با آب سرد شست نه آب گرم زیرا آب گرم باعث می شود که پودر تونر جذب بدن شود . اگر تونر که در فرایند چاپ به از جامد به مایع تبدیل می شود به لباس تان تماس پیدا کرد با آب نمی توانید بشورید باید برای پاک کردن از یک محلول حلال استفاده کنید . یکی از مواد اصلی تونر ، پودر کربن می باشد ، استشمام زیاد بوی کربن باعث مشکلات ریوی در بدن می شود بنابراین سعی کنید در محیط بزرگ دستگاه های چاپ قرار دهید و هنگام فرایند چاپ از هوای آزاد استشمام نماید . استفاده از تونر های بی کیفیت باعث می شود کیفیت چاپ کاهش پیدا کند و علاوه بر ایجاد نارضایتی مشتری کم کم به دستگاه چاپ آسیب می زند بنابراین می توان با استفاده از تونر های اصل و با کیفیت مانند تونر کونیکا موجب رضایت مشتری شد و چاپ های زیبای داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *