تفاوت تونر اورجینال و فیک

تونر فابریک کونیکا 622

میزان دانش اکثر خریداران در مورد کارتریج این است که “کارتریج های اصلی گران هستند” و “کارتریج های غیراصل به چاپگر من آسیب می رسانند”. بدیهی است که چیزهای بسیار بیشتری از این‌ها وجود دارد، بنابراین ما منبع عظیمی را گردآوری کرده ایم تا اطلاعاتی را که نیاز دارید به شما ارائه دهیم تا ببینید تفاوت واقعاً چیست.

نکات تشخیص کارتریج اورجینال و فیک

کارتریج اصلی توسط همان برندی که دستگاه کپی شما را ساخته است تولید می شود. به عنوان مثال، یک کارتریج اورجینال برای چاپگر HP توسط HP تولید می شود. کارتریج شخص ثالث کارتریجی است که توسط شرکت دیگری برای چاپگر شما تولید می شود. به عنوان مثال، یک کارتریج برای چاپگر HP، اما توسط HP ساخته نشده است.

کارتریج های سازگار(غیراصل) باید به اندازه کارتریج های اصلی قابل اعتماد باشند و تا زمانی که از یک تامین کننده معتبر خرید می کنید، راه شماره 1 برای صرفه جویی در هزینه چاپ شما هستند، بدون اینکه بر کیفیت چاپ یا عملکرد دستگاه شما تأثیر بگذارند.

مصرف کنندگان معمولاً نمی توانند تفاوت بین عملکرد کارتریج اصلی و سازگار را تشخیص دهند!

تفاوت قیمت کارتریج اصل و تقلبی

کارتریج های اصلی سود تولیدکنندگان هستند. با هزینه‌های تحقیق و توسعه، تولیدکنندگان مجبورند به نحوی پول خود را پس بگیرند، که پس از تعهد مشتری به چاپگر، منجر به قیمت‌های قابل مصرف بالا می‌شود.

محصولات غیراصل چنین هزینه‌هایی ندارند، بنابراین می‌توانند هنگام تولید انبوه کارتریج، قیمت‌های بسیار پایین‌تری را شارژ کنند. با این حال مراقب باشید، یافتن موارد سازگار استاندارد با قیمت‌های بسیار پایین دشوار نیست، بنابراین همیشه مطمئن شوید که فقط از وب‌سایت‌های معتبر با سیاست‌های بازگشت کالا و ضمانت خرید می‌کنید.

آیا تفاوتی در کیفیت چاپ کارتریج اورجینال و تقلبی است؟

«نباید وجود داشته باشد» با فرمولاسیون جوهر فوق العاده نزدیک به کارتریج اصلی، اغلب بازتولید رنگ خوب، دقت چاپ و سهولت استفاده را مشاهده خواهید کرد، همگی با قیمت مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *